Dziś jest: Piątek 25 stycznia 2013, imieniny: Pawła i Miłosza

GOK

GOK

Gminy partnerskie

saint rieix

britz chorin

zagórz

Obsluga techniczna
ALFA TV

Szkoła Podstawowa w Dobrzycy

Szkoła Podstawowa w Dobrzycy

Dobrzyca nr 53; 76-038 Dobrzyca
tel. 094 316 01 06
fax 094 316 01 06

poczta email: spdobrzyca4@wp.pl

Dyrektor szkoły: mgr Małgorzata Górzyńska

Struktura organizacyjna szkoły obejmuje kl. I-VI oraz oddział "0"

W skład obwodu szkoły wchodzą następujące miejscowości: Dobrzyca, Wierzchomino, Wierzchominko, Smolne, Podbórz, Strachomino, Strzepowo.

Szkoła funkcjonuje w nowo rozbudowanym obiekcie służącym celom dydaktycznym , w następnym etapie rozbudowy powstanie sala gimnastyczna wraz z pracownią informatyczną i biblioteką szkolną z czytelnią.

Aktualnie w realizacji zajęć wychowania fizycznego placówka współpracuje z Domem Kultury. Uczniowie mają możliwość nauki dwóch języków zachodnioeuropejskich (język angielski i niemiecki) oraz uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych (np. między innymi SKS, kół: ekologicznego, turystyczno ? krajoznawczego, muzyczno ? wokalnego, informatycznego).

Prowadzona jest systematyczna współpraca w godzinach popołudniowych z Ogniskiem Muzycznym w Koszalinie, dzięki której na terenie szkoły powstała filia tego ogniska, a uczestnikami są uczniowie tej placówki. Do wyłącznej dyspozycji placówki jest autobus szkolny, który umożliwia bezpieczny dowóz nie tylko na zajęcia obowiązkowe.

Więcej o szkole na stronie internetowej: www.spdobrzyca4.superszkolna.pl